Úvod » Sezóna 2014-2015 » Tým A muži

DVOJIČKA

publikováno 13.12.2014 (aktualizováno 21.12.2014)

TJ Gymnázium Hladnov - KK Valašské Meziříčí 70:80 (13:19, 25:17, 17:14, 15:30) KK Valašské Meziříčí - TJ Gymnázium Hladnov 88:76 (22:28, 20:18, 29:13, 17:17)

Na jedné straně Honza Stehlík, na druhé straně Rosťa Pelikán. Ještě v minulé sezóně oba to hráči extraligové Ostravy. To byl rámec víkendových zápasů mezi Hladnovem a námi.

Sobotní zápas v Hladnově jsme překvapivě lépe zvládli my. Konečně jsme vyjeli v kompletnějším složení, s pomalu se uzdravujícími marody i s hráči vracejícími se po zranění. A navíc posíleni o Jirku Kašpara z prvoligové Olomouce, s kterým jsme již mimo basketbal něco prožili, a kterého již bereme jako Valmezáka. Soupeř doplatil na užší rotaci a v koncovce nestačil fyzicky i mentálně. Nepřesní ostravští rozhodčí.

Nedělní odveta přinesla podobný průběh jako sobotní zápas: vyrovnaný 1. poločas a náš zlepšený výkon v poločasu druhém. Tentokrát jsme rozhodli o naší výhře ve 3. čtvrtině a závěr zápasu již probíhal v adventním čase. Jen trenéři se občas začertili na rozhodčí. To víte, horká kubánská a ostravská krev.

DĚKUJEME VŠEM HRÁČŮM ZA ODEHRANOU 1. POLOVINU SOUTĚŽE A PŘEJEME JIM I JEJIM PŘÍBUZNÝM KRÁSNÉ VÁNOCE A DOBRÉ ZDRAVÍ.

Týden se budeme "vyhřívat" na prvním místě tabulky, než odehrají zbývající zápasy kola ostatní týmy.