Úvod » Sezóna 2014-2015 » Tým A muži

Poslední zápasy ve 2. lize v sezóně 2014/2015

publikováno 14.03.2015 (aktualizováno 16.06.2015)

KK Valašské Meziříčí - SK Žabovřesky 72:60 (20:7, 15:20, 15:19 a 22:14) KK Valašské Meziříčí - Renocar Podolí 74:64 (11:13, 13:26, 25:13 a 25:12)

Před koncem základní čísti druhé ligy se naskýtala otázka - sejdeme se v dostatečném počtu? Hory, zrádné nemoci a zranění byly překážkou.

Naštěstí i Žabovřesky v sobotu nebyly kompletní a umožnily nám zvítězit. I přes okénka v obranném doskoku tradičně výborně zahráli naši dlouzí, zejména Lukáš Bezděk. Na perimetru to opět nebylo ono. Soupeř nás zde přehrával hlavně rychlostí a správně drzou tvrdostí.

Statistiky se Žabinami

Nedělní zápas s Podolím byl zápasem dvou rozdílných poločasů. V prvním jsme hráli svůj "zaběhlý standard" a projeli jej 24:39. Soupeř hrál o 2. místo v tabulce a snažil se. Ve druhé polovině jsme odhodili psychické zábrany, konečně se začali basketbalem bavit a vyhráli ji 50:25!!! Super poločas na závěr soutěže.

Statistiky s Podolím

Pozápasová mimořádná valná hromada rozhodla, že se pokusíme i v příští sezóně uhrát ve 2. lize dobrý výsledek. Fanoušci se mohou opět těšit na valašskomeziříčské bitvy KK - SBK (kterému vítězství v oblastním přeboru a návrat do 2. ligy již nikdo nesebere).

Děkujeme všem hráčům za dobrou reprezentaci našeho klubu. Celková bilance 12 vítězství a 10 porážek a 5. místo v tabulce je možná historickým výsledkem mezříčského basketbalu.

Se všemi fanoušky na shledanou v příští sezóně. I jim patří náš dík, mnohdy za trpělivost s naší hrou.