Úvod » Sezóna 2015-2016 » Tým A muži

Vstup do sezóny na 50%

publikováno 12.10.2015 (aktualizováno 14.11.2015)

BK Žďár nad Sázavou - KKVM 82:76 (20:13, 27:22, 13:25, 22:16) Jiskra Humpolec - KKVM 73:93 (18:28, 23:26, 12:11, 20:28)

Do Žďáru nad Sázavou jsme odjížděli s nasazenými růžovými brýlemi po úspěchu v poháru a dobře odehranou přípravou s Povážskou. Ale "vlažný" vstup do utkání, neagresivní obrana, nekolektivní hra a špatné trestné hody (naše tradice při utkáních venku) nám neumožnily pomýšlet na dobrý výsledek a růžovky jsme museli vyměnit za zrcadlovky. Zbytečné ztráty v těsné koncovce rozhodly. Au, au, au

Usínání v humpoleckém penziónu Růže, i po trenérské čtvrtce, abychom neurazili basketbalové bohy, tak nebylo veselé. Zvláště když naše kopačky prohrály ostudně s Turkem a odsoudili postup "Tulipánů" na ME v kopané do říše snů.

V neděli v Humpolci byl již průběh zápasu veselejší. Trpělivou hrou do soupeřovy zónové obrany jsme o vítězství rozhodli až ve 4. čtvrtině (v 8. minutě stav 64:89). Závěr jsme opět mírně vypustili.