Úvod » Sezóna 2015-2016 » Tým A muži

Dobojováno

publikováno 18.11.2015 (aktualizováno 21.11.2015)

4. kolo Českého poháru: KK Valašské Meziříčí - NH Ostrava 71:90 (20:21, 24:23, 12:23, 15:23)

Naše putování letošním pohárem skončilo ve 4. kole zápasem s extraligovou Novou hutí a dalo nám vzpomenout na naši účast ve Final 8 před 2 roky.

VŠICHNI HRÁČI ZASLOUŽÍ ZA POHÁROVÉ ZÁPASY VELIKOU POCHVALU. ZA PŘEKVAPIVÉ VÍTĚZSTVÍ V KARVINÉ, ZA PROFESORSKOU VÝHRU NAD ZLÍNEM I ZA BOJOVNOST S EXTRALIGOVOU NOVOU HUTÍ!

Zkusili jsme extraligáče potrápit a drželi jsme s nimi vyrovnaný stav až do 5. minuty 3. čtvrtiny (52:53). Potom však Nová huť, která, nutno podotknout, nebyla kompletní, zabrala, my odešli fyzicky a následující 10ti minutový úsek prohráli 8:20 a bylo dobojováno, již jsme se nezvedli.

Utkání, ke kterému jsme se po dlouhé době sešli kompletní, pro nás bylo dobrou přípravou na nadcházející víkendové derby.

Přijďte nás povzbudit: sobota 21.11.2015 od 17:00