Úvod » Sezóna 2016-2017

NEPOVEDENÉ PLAY OFF

publikováno 18.03.2017 (aktualizováno 27.06.2017)

Naše Play Off s týmem z Litoměřic mělo krátký průběh - projeli jsme 0:2 na zápasy a sezóna nám skončila. Poblahopřejme Litoměřickým. Byli lepší, bojovnější, urputnější a na některých postech mladší a rychlejší.

KK Valašské Meziříčí - Slavoj BK Litoměřice "B" 70:72 (24:11, 14:13, 10:25, 22:17)

Naše statistiky v 1. zápase

Zápas jsme měli vyhrát, ale rozhodla nepovedená 3. čtvrtina, po které jsme se těžce vraceli zpět do zápasu. Nakonec se o výsledku rozhodovalo u kulatého stolu ČBF v Praze, protože jsme byli nuceni podat protest proti výsledku utkání.

Hlavní rozhodčí uznal náš vyrovnávací koš v poslední vteřině zápasu a utkání mělo jít do prodloužení. Bohužel, komisař zápasu společně s hlavním rozhodčím a po protestech trenéra hostů v době, kdy se již oba týmy připravovaly na prodloužení, rozhodl v náš neprospěch a uznaný koš zrušil.

Videozáznam posledních okamžiků záznamu s časomírou v pozadí

Rozhodnutí STK ČBF si můžete prohlédnout zde.

Co tomuto rozhodnutí předcházelo: možná bude doplněno

Slavoj BK Litoměřice "B" - KK Valašské Meziříčí 74:66 (19:25, 20:17, 17:16, 18:8)

Naše statistiky ve 2. zápase

Do utkání jsme vstoupili dobře, aktivně a bojovně. Ale soupeř byl houževnatěší, nevzdával se, nechtěl cestovat ještě jednou k nám do vzdálené gubernie. Se začátkem 2. poločasu zdravě zvýšil svou agresivitu, na kterou jsme nedokázali adekvátně reagovat.

V závěru bojovně hrajícím domácím trošinku pomohli rozhodčí (v 9. minutě 4. čtvrtiny poměr faulů 1:8) a bylo. Soupeř slavil vítězství a postup do baráže, pro nás sezóna skončila.

Sice skončila, ale byla úspěšná. Poprvé, ale asi naposled, si kluci zahráli Play Off. A proto i touto cestou děkuji všem za celou sezónu. I Petrovi za trpělivost a jen jednu technickou (pořád čekám na výhru).

A děkujeme i našim přátelům z Černé hory za jejich profesionální přístup nejen k zápasům a tréninkům, ale také za pomoc při trénování valašskomeziříčské basketbalové mládeže.